Aktuálně:

→1.kolo SONZ→HLASUJTE←

........................................

new

"Closer to the Lord" Since Meeting Justin Gaston

10. dubna 2009 v 18:40 | Štěpka


Miley Cyrus řekla, že je hodnější díky Justinu Gastonovi.

"Nikdy jsem nebyla blíž k Pánu Bohu, než jsem ho potkala," říká k tématu v Rachael Ray Show. "Je to jako číst moji bibli. On mi vlastně četl příběhy v Bibli - ne rychle jen trochu veršů - nejen, že mi pomohl, ale ukázal mi, jak pomoci jiným lidem."

Ona řekla, že nebyla divoká, když ji její otec, Billy Ray Cyrus, zavedl na Hannah Montana set.

"Upřímně, v první řadě jsem vděčná mu," Miley, 16, říká o 20-ti-letém modelu a zpěvákovi. "Byla jsem ráda, 'Velká, další písnička. Měla by to být zábava.'"

Nyní řekla, že si uvědomuje, "je to nejúžasnější chlap, je to prostě super."

"Je velmi milý," vychvaluje si ho ", ale nemyslím si, že se mu dostane tolik lásky kolik si zaslouží, protože on je opravdu skvělý chlap a já na něho vůbec nemám."

Miley Cyrus' Beau Gets Jealous

10. dubna 2009 v 18:38 | Štěpka


Miley Cyrus přiznává , že její přítel při jejím sledování, zjistil, že políbila jiného chlapa.

Herečka, 16 - se líbala s costar Lucasem až v Hannah Montana: The Movie - Justin Gaston, 20, chce aby se scény smazaly

"Je to jen ten film, a je to jen herectví, takže si myslím, že to nemá nic společného s naším vztahem s Justinem," řekla Miley. "A jsem si jistá, že to bude asi těžké, ale jsme herci. Máme být v naší práci dobří.

"Justin je hezký kluk. Já mezi námi nevidím žádné nepřátelství."

Hannah Montana: The Movie Premiere in Nashville!

10. dubna 2009 v 11:51 | Štěpka


Konečně tu máme fotky z premiéry filmu, která se konala v rodném městě Tennessee
Miley tam vypadala úžasně, strašně se mi líbí ty šaty

free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Miley Cyrus: 'I Still Like To Sleep With My Parents'

10. dubna 2009 v 11:38 | Štěpka


Teen superhvězda Miley Cyrus dětsky uvolňuje stres - ráda spí po práci v posteli svých rodičů.
16-ti-letá zpěvačka / herečka vynikla díky Disney hitu sérii Hannah Montana. Nicméně, Cyrus je vděčná za to, že pořád žije s rodinou a cítí se svá, když se leze do postele s matkou, Leticie.

Glamour Magazine řekla: "Občas se cítím velmi vyspělě na svůj věk, ale jindy se cítím velmi nezralá. Pořád bych chtěla spát s rodiči. Odejdu ze své ložnice a přitulím se k mámě, protože jsem pracovala celý den a vůbec jsem ji neviděla. "

"Asi jsem jedna z mála kdo se takhle chová v 16-ti, ale dělám to, protože to tak cítím."

Miley & Její Budoucí Plány...

10. dubna 2009 v 11:35 | Štěpka
Miley Cyrus by chtěla být matkou. Když 16-ti-letá byla v americké radio show, požádána, kde se bude nacházet za 10 let, řekla: "Jdu na fotbal jako máma, budu mít boty na podpadku a moje děti budou fandit, "Do toho, do toho! " Ale já nemám ponětí co se skutečně děje na hřišti. " Podle on-line služby "FemaleFirst.co.uk" herečka a zpěvačka předstírá, že se bude tak moc starat o domácnost. Řekla: "Byla bych neskutečně šťastná kdybych se stala režisérkou. Byla bych také ráda,kdybych i nadále rozšiřovala svou hudební tvorbu. Možná, že můžu psát filmovou hudbu."

Miley Cyrus mimochodem chodí s 21-letým modelem Justinem Gatsonem. Tito dva jsou spolu moc šťastní.

Miley: ,,Fotografie neodpovídají skutečnost!"

10. dubna 2009 v 11:34 | Štěpka
Miley Cyrus (16) "Hannah Montana" star chce bojovat proti tomu, že se mnoho dívek cítí ošklivě v porovnání s hvězdami:

"Skoro každá malá holčička se podívá do zrcadla a řekne: "Nejsem pěkná,'" řekla Miley podle "Femalefirst". "Chtěla bych začít proces, aby se dívky spíše dívaly na své přednosti, popřípadě si říkaly, co je potřeba změnit."

Miley si je jistá: "Měly by se tak cítit mnohem lépe. Hodinu a půl mě líčí a češou před vystoupením, a pak se již pracuje na osvětlení - to není reálný" A zdá se, že i Mileynina malá sestra Noah (9) prožívá to samé:

"Moje mladší sestra je jednou z dívek, zapojených do herectví a ona jednou řekla: 'Režisér mi řekl, že jsem hezká, ale já mu nevěřím." Prostě slyšíte devět let starou holčičku, jak si takhle vylévá srdíčko, "řekla Miley podle Starpulse."

Leaving Hotel fot The Rachel Ray Show

10. dubna 2009 v 11:32 | Štěpka


Leaving The Rachel Ray Show

10. dubna 2009 v 11:32 | Štěpka


Miley Cyrus Dreams of Nick Jonas

10. dubna 2009 v 11:31 | Štěpka
,,Zdálo se mi, že mě někdo pronásleduje v obchoďáku. Potom jsem slyšela velice divný zvuk, a pak jsem zjistila že mě pronásleduje Nick Jonas. Jonas Brothers měli koncert a všichni jejich teen fanoušci na mě zaútočili. Nick mě popadl za ruku a odváděl mě pryč, nakonec mě odvedl k vrtulníku. Bylo to zlaté"


Arriving The Rachel Ray Show

10. dubna 2009 v 11:28 | Štěpka


Arriving on 'Good Morning America'

8. dubna 2009 v 1:07 | Štěpka

Objevily se nové fotky po příjezdu na GMA

Country Radio Promoting

5. dubna 2009 v 17:07 | Štěpka

Objevily se dvě fotky z dnešního rána kdy byla Miley společně s Taylor Swift v rádiu.

Miley & Billy Ray for Good Morning America [Screencaps]

5. dubna 2009 v 17:02 | Štěpka

Miley bude se svým tátou 7. a 8. Dubna v show Good Morning America.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Rehearsal for CMA

5. dubna 2009 v 16:55 | Štěpka

Objevila se jedna fotka ze 4. Dubna kdy Miley zkoušela písničku The Climb, kterou zazpívá na 44. výročí předávání ven Country Music Awards, které se letos bude konat v Las Vegas.

Jay Leno Show #2

5. dubna 2009 v 16:51 | Štěpka

Další fotky z Jaye Lena

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

'Pass It On' Today!

5. dubna 2009 v 16:50 | Štěpka


Miley natáčí videoklip společně s Jonas Brothers!

Písnička se jmenuje Pass It On!

Snad se objeví nějaké fotky!

Už se megálně těšíím ♥ xD

Jay Leno Show [Screencaps]

5. dubna 2009 v 16:49 | Štěpka

Mám tu screeny z Jaye Lena.


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Miley & Demi at Mo's

5. dubna 2009 v 16:43 | Štěpka
Objevily se candid z 3. Dubna, kdy byla Miley viděna společně se svou kamarádkou Demi Lovato, a sestrou Brandi jak odcházejí z restaurace Mo's.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

On Jay Leno Performing

5. dubna 2009 v 16:42 | Štěpka

Mám tu pár fotek, když Miley vystupovala s písničkou The Climb v show Jaye Lena


free image host free image host free image host free image host free image host

Out at Paty's

5. dubna 2009 v 16:24 | Štěpka

Nové candid z 2. Dubna kdy byla Miley zastižena s mamkou a Justinem jak odchází z vyhlášené restaurace Paty's v Toulca Lake. Miley má nové štěňátko rasy jorkšírka ♥ Bože ten je tak kouzelný stejně jako Sophie ♥ Takový ťuťuňuňu rovnou k sežrání xD Miley vypadá jako vždy super, opět skvěle oblečená...jó ta holka má prostě styl ♥ EDIT: Tak twento pejsek není Mileyin :) Na svůj twitter psala že je kamarádky ;)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
 
 

Reklama